فیلترهای جستجو

بادی استپ

بادی استپ (BodyStep): استفاده از استپ ایروبیک برای سوزاندن حجم بالای کالری و انجام تمرینات خاص پایین تنه. این دوره از تمرینات با استفاده از حرکات ساده و قدم های تنظیم شده از نظر ارتفاع، در کنار قدم هایی که با هم آوازی با موزیک بر می دارید و نزدیک بودن مربی به شما، اشتیاق ادامه و تحرک را در شما القا می کند. بخش هایی از این تمرین باعث می شود تا میزان چربی سوزی افزایش پیدا کرده و در پی آن با فرم دهی عضلات و شکل دهی به بدن را منجر شود.

برنامه یک کلاس عادی

1. گرم کردن - با استفاده از حرکات ساده آیروبیک بدن خود را گرم کنید.
2. گرم کردن با استفاده از قدم ها - در همین حین که به گرم کردن می پردازید، بیاموزید که چگونه قدم هایی صحیح بردارید.
3. نحوه قدم برداشتن - در این مرحله به مرور فشار تمرین را از طریق تنوع حرکات و اضافه کردن فشار پیش ران، افزایش می دهیم.
4. مرحله ورزشی - این اولین پیک این مرحله از تمرین هاست. حالا زمان آن رسیده تا میزان انرژی را بیشتر کرده و ضربان قلبتان را افزایش دهید. کمی عرق کنید و با استفاده از حرکات این مرحله کمی بیشتر فعالیت کنید.
5. تمرینات استقامتی تلفیقی - زمان آن رسیده است که یک مرحله به جلو بروید. ما از تمرینات مربوط به سیستم خون رسانی عقب نشینی می کنیم، و تمرکز را بر روی پاها و ماهیچه های پشت باسن به سمت کشاله ران می گذاریم تا بیشتر به تقویت و فرم دهی پایین تنه منجر شود.
6. پیک قدرتی - برای دومین پیک نهایت قدرت خود را نشان دهید. از تمرینات قدرتی و سنگین استفاده می کنیم تا سیستم خون رسانی شما و تاب و تحمل تناسب اندامی تان را بهبود بخشیم.
7. مرحله بازیابی توان - با استفاده از تمرینات آهسته تر قدم برداشتن، تنفس خود را باز به حالت عادی برگردانده تا بر روی تعادل و ایستایی تمرکز کنید و به فرم دهی و شکل دهی پایین تنه خود بیاندیشید.
8. وقت کمی جشن گرفتن است بگذارید هر اتفاقی می خواهد بیافتد و در این مرحله کاملاً شاد باشید. از مضامین مختلف و حرکات مختلف استفاده خواهیم کرد تا برای شما یک جشن بر روی صحنه تمرین خلق کنیم.
9. مرحله سرعتی - این مرحله از مشخصه های برنامه BodyStep است. ارتفاع قدم های خود را کمتر کنید و سریع تر قدم بردارید تا برای چابکی و سرعت عمل تمرین کرده باشید.
10. پیک این مرحله، پیک آخر و پیک ضربان قلب است، ترکیبی چالش بر انگیز از حرکات فیزیکی تمرینات پیش ران پرفشار و حرکات قدرتی پایین تنه.
11. بازیابی توان / قدرت پا / دراز نشست / تمرینات شکمی هم زمان با کار بر روی پاها و ماهیچه های پشت باسن منتهی به سمت کشاله ران، تنفس خود را به حالت عادی بازگردانید و سپس برای فرم دادن به بالا تنه و شکم خود وارد صحنه تمرین شوید.
12. آرام شدن - کشش برای آرام شدن و خنک شدن ماهیچه هایی که بر روی آنها کار کردیم، آنها را تحت کشش قرار می دهیم، این کار پایان این تمرین کامل یعنی BodyStep می باشد.

1 2 3 4 5 6