پکیج 200 متری زه راکت تنیس لاکسیلون - Luxilon 4G Rough 125 200M Reel

WN-WRZ990144

190,000 تومان

نشان تجاری:
زه راکت تنیس 4G Rough 125 لاکسیلون
- با دوام و دارای انعطاف بالا
- ارائه قدرت و کنترل بیشتر در ضربات
- ضخامت زه: 1.25 میلیمتر
- طول زه: 200 متر

با توجه به نوع بسته بندی، حداقل سفارش برای این محصول 18 عدد است.

+

پکیج 200 متری زه راکت تنیس لاکسیلون - Luxilon 4G Rough 125 200M Reel

زه راکت تنیس 4G Rough 125 لاکسیلون، کاملاً با دوام و از جنس پلی استر می باشد. ویلسون در این محصول از تمام مزایای زه های چند رشته ای و تک رشته ای استفاده کرده است. سطوح دندانه ای زه 4G Rough 125 لاکسیلون، انعطاف پذیری آن را بالا برده است تا بالاترین میزان قدرت را به تنیس باز ارائه دهد. همچنین کنترل بالایی را در ضربات سنگین برای تنیس باز فراهم نموده است. زه 4G Rough 125 لاکسیلون، دارای کشش بسیار بالایی است و Tension خود را به سختی از دست می دهد. این ویژگی سبب می شود تا ورزشکار از تعویض زود هنگام زه تنیس خود، بی نیاز گردد. در مسابقات بین المللی Pro Tour بازیکنانی مشهوری همچون: الکساندر دولگوپولو، کی نیشیکوری، گریگور دیمیتروف، پل هنری ماتئو، سرنا جیمکا ویلیامز و ونوس ویلیامز نیز تجربه ی استفاده از این مدل زه لاکسیلون را داشته اند. زه 4G Rough 125، پیشنهاد ما به تنیس بازان حرفه ای است.

مشخصات:

- Gauge; 16L/1.25mm: ضخامت زه راکت تنیس 4G Rough 125 لاکسیلون، 1.25 میلیمتر می باشد. در توضیح 16L باید اشاره کرد که نشان دهنده ی ضخامت زه می باشد. این بازه ی عددی از 15 تا 19 تعریف شده است. هر چه عدد بزرگتر باشد، نشان دهنده ی باریک تر بودن ضخامت زه است. حرف L که به اعداد اضافه می شود نشان دهنده ی نیم سایز باریک تر بودن ضخامت زه می باشد. در رابطه با اینکه کدام زه برای بازی مناسب تر است نظرهای متفاوتی وجود دارد. برخی بازیکنان زه سخت و خشک را ترجیح می دهند و بعضی دیگر نرم و ارتجاعی، تاریخ و تجربه نشان می دهد که زه مناسب برای بازی، زه با انعطاف پذیری بالا است.
- Length; 660ft / 200 m: طول زه موجود در بسته بندی محصول، 660 فوت معادل 200 متر است.
- Construction; Co-polyester : ساختار زه راکت تنیس 4G Rough 125 لاکسیلون، از جنس پلی استر است. این زه کاملاً با دوام می باشد و کنترل و چرخش بالایی را برای بازیکنانی که حملات بلند و سریع انجام می دهند، به ارمغان می آورد. این زه انتخاب اول Pro Tour است. به این خاطر که کنترل بسیار بالایی را در حملات سریع و خشن به بازیکنان حرفه ای ارائه می کند. بطور کلی زه های نازک تر Playability را افزایش می دهد. در حالی که زه های ضخیم تر دارای دوام بیشتری هستند. زه های نازک تر دارای پتانسیل چرخش (Spin) بیشتری هستند. علت این است که زه نازک تر بیشتر در توپ تنیس فرو می رود.
- Color; Gold: رنگ زه راکت تنیس 4G Rough 125 لاکسیلون، طلایی است.

 

 

"تهیه شده در واحد تولید محتوای کلاب ورزش"

رشته های ورزشی:
  • ورزش های راکتی
نوع محصول لاکسیلون:
زه راکت تنیس
ورزشهای راکتی:
  • تنیس
تنیس:
  • زه
مدل زه:
  • 4G
سایز زه:
  • 16L
طول زه:
200
خانواده زه ویلسون:
  • 4G Rough 125
مناسب برای:
  • آقایان
  • بانوان
  • کودکان

نوشته ای پیدا نشد

نوشتن نظر

خدمات کلاب ورزش