پکیج 200 متری زه راکت تنیس لاکسیلون - Luxilon Alu Power Soft 125 200m Reel Silver

WN-WRZ990102

190,000 تومان

نشان تجاری:
زه راکت تنیس Alu Power Soft لاکسیلون
- با قدرت و کنترل بالا
- مناسب جهت بازیکنان خط میانی و انتهای زمین (Attacker)
- ضخامت زه: 1.25 میلیمتر
- طول زه: 200 متر

با توجه به نوع بسته بندی، حداقل سفارش برای این محصول 18 عدد است.

+

پکیج 200 متری زه راکت تنیس لاکسیلون - Luxilon Alu Power Soft 125 200m Reel Silver

صنایع لاکسیلون (Luxilon) در سال 1989 توسط لئو ون مالدرن (Leo Van Malderen) تأسیس شد. لاکسیلون یکی از کمپانی های پیشرو در صنعت تولید الیاف نخ بخیه، صنایع نمدی و زه راکت های تنیس می باشد. در سال 2012 لاکسیلون با اطمینان از آینده محصولات خود و ثبت حق انحصاری تولید از زه جدید خود به نام 4G رونمایی کرد. کمپانی لاکسیلون در بلژیک واقع شده است. کنترل کیفی دقیق نشان می دهد که زه های لاکسیلون دارای بالاترین و بهترین کیفیت در حال حاضر، در دنیا می باشد. توزیع زه های لاکسیلون منحصراً توسط Wilson Sporting Goods صورت می گیرد. هنگام رونمایی از زه های Big Banger Orginal در سال 1991 و Big Banger Alu Power در سال 1994 به وضوح مشخص شد که این برند تفاوت بسیاری با بقیه دارد.
امروزه 71 نفر از 100 نفر برتر ATP و 62 درصد از بازیکنان WTA از زه های لاکسیلون استفاده می کنند. زه راکت تنیس Alu Power Soft 125 لاکسیلون، یکی از زه های کاربردی و پر مصرف برای بازیکنان قدرتی و خواهان کنترل بالا می باشد. تنیس بازانی که در خط میانی و انتهای زمین بازی می کنند (Attacker)، بازی خشن تر و تهاجمی تری نسبت به Baselinerها دارند و نیازمند کنترل بیشتری هستند. بنابراین زه Alu Power Soft 125 لاکسیلون، پیشنهاد مناسبی برای این گونه بازیکنان است.

مشخصات:

- Gauge; 16L/1.25mm: ضخامت زه راکت تنیس Alu Power Soft لاکسیلون، 1.25 میلیمتر می باشد. در توضیح 16L باید اشاره کرد که نشان دهنده ی ضخامت زه می باشد. این بازه ی عددی از 15 تا 19 تعریف شده است. هر چه عدد بزرگتر باشد، نشان دهنده ی باریک تر بودن ضخامت زه است. حرف L که به اعداد اضافه می شود نشان دهنده ی نیم سایز باریک تر بودن ضخامت زه می باشد. در رابطه با اینکه کدام زه برای بازی مناسب تر است نظرهای متفاوتی وجود دارد. برخی بازیکنان زه سخت و خشک را ترجیح می دهند و بعضی دیگر نرم و ارتجاعی، تاریخ و تجربه نشان می دهد که زه مناسب برای بازی، زه با انعطاف پذیری بالا است.
- Length; 660ft / 200 m: طول زه موجود در بسته بندی محصول، 660 فوت معادل 200 متر است.
- Composition; Co-polymer Monofilament: ساختار زه راکت تنیس Alu Power Soft لاکسیلون، از جنس الیاف کوپلیمری می باشد. این ویژگی دوام، کارایی و مقاومت زه را بالا برده است. بطور کلی زه های نازک تر Playability را افزایش می دهد. در حالی که زه های ضخیم تر دارای دوام بیشتری هستند. زه های نازک تر دارای پتانسیل چرخش (Spin) بیشتری هستند. علت این است که زه نازک تر بیشتر در توپ تنیس فرو می رود.
- Colors; Silver: رنگ زه راکت تنیس Alu Power Soft لاکسیلون، نقره ای است.

 

 

 

"تهیه شده در واحد تولید محتوای کلاب ورزش"

رشته های ورزشی:
  • ورزش های راکتی
نوع محصول لاکسیلون:
زه راکت تنیس
ورزشهای راکتی:
  • تنیس
تنیس:
  • زه
جنس زه:
  • Multi Filament
مدل زه:
  • Big Banger
سایز زه:
  • 16L
طول زه:
200
خانواده زه ویلسون:
  • Alu Power Soft
مناسب برای:
  • آقایان
  • بانوان
  • کودکان

نوشته ای پیدا نشد

نوشتن نظر

خدمات کلاب ورزش